Často kladené dotazy

Je Herbacin skutečně kosmetika vyráběná na přírodní bázi?

ANO, Herbacin byla jednou z prvních firem v Německu, která se zavázala k používání bioaktivních rostlinných přísad. K vývoji a zlepšení celé škály výrobků Herbacin přispěly především nové technické a technologické možnosti.


Skutečně nenajdeme v Herbacinu žádné složky, které byly testovány na zvířetech, minerální oleje, parabeny nebo silikony?

ANO, všechny kosmetické prostředky, které v současnosti Herbacin cosmetic vyrábí a nabízí v České republice, jsou bez minerálních olejů, bez substancí zvířecího původu a bez parabenů. Zřeknutí se určitých surovin je součást naší firemní filozofie.


Skutečně Herbacin využívá původní receptury?

ANO, krém na ruce Herbacin se v posledních desetiletích stal celosvětově jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších krémů na ruce. Ve více než 40 zemích pečují lidé o své ruce milionkrát osvědčeným krémem ze zeleného obalu. Krém na ruce je díky svému vyváženému složení vysoce ceněn obzvláště zákazníky, jejichž ruce jsou silně namáhány. K odedávna osvědčenému krému na ruce vyvinul Herbacin cosmetic GmbH kolekci výrobků k péči o ruce a celé tělo.


Kde všude dnes Herbacin můžeme koupit?

Herbacin se těší oblibě společenství /komunity fanoušků, jejichž množství stále roste po celé zeměkouli. Prodává se ve více než 45 zemích světa/po celém světě. Na špici samozřejmě stojí náš světoznámý klasik / klasický heřmánkový krém na ruce Herbacin („Herbacin kamille Handcreme“).